Олександр Порхун зустрівся з представниками громадськості аби обговорити питання взаємодії

  Виконуючий обов’язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун зустрівся з представниками “Veteran HUB”, “Простір можливостей”, “Принцип”, “Юридична сотня” та “Жіночий ветеранський рух”, які є авторами “Концепції політики щодо ветеранів та їхніх сімей” аби обговорити питання взаємодії держави та громадськості.

  «У нас є готовність до діалогу. Громадськість добре знає з якими викликами і труднощами стикаються захисники. Роль міністерства – допомагати, спрямовувати, знімати барʼєри. Це непростий шлях, але разом ми його подолаємо», – зазначив Олександр Порхун у  дописі на своїй сторінці Facebook.

  Представники міністерства акцентували, що ухвалені рішення будуть непростими та подекуди непопулярними. Держава і суспільство мають дати ветеранам все для відновлення, перепрофілювання та комфортного мирного життя – це чіткий шлях у майбутнє. Сторони погодились, що синергія державного сектору, громадських та ветеранських організацій може пришвидшити зміни, які назріли, інформує Мінветеранів.

 

НАГАДУЄМО: