В Одесі ветерани можуть безкоштовно пройти профадаптацію

Професійну адаптацію (навчання) можуть отримати ветерани війни, особи, які звільнені з військової служби, мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімей таких осіб, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Перелік закладів та можливі напрямки навчання опублікував Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради. Ознайомитися із переліком можна тут.

Наразі цей перелік є орієнтовним та доповнюється.  Крім того, ветерани можуть запропонувати свої варіанти навчання та навчальні заклади, в яких вони мають бажання його проходити.

Нині формується реєстр осіб, які бажають пройти професійну адаптацію у 2024 році. За детальною інформацією щодо отримання даної послуги можна звертатися до Управління з питань соціальної підтримки ветеранів Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д (Єдине вікно ветерана) або за телефоном: (048) 705-18-40.