Український супутник “Січ-2-1” планують запустити в космос у другій половині 2021 року (ФОТО)

Україна отримала частотні присвоєння для супутникової мережі SICH-2M, функція котрої – забезпечення орбітальної експлуатації супутників дистанційного зондування Землі серії “Січ”.

 

Сповіщення про це наша держава отримала від Бюро радіозв’язку МСЕ (Міжнародний союз електрозв’язку, англ. International Telecommunication Union, ITU) у Міжнародному інформаційному циркулярі частот № 2939 від 09.02.2021 року, інформує Defense Express

 

Супутник радіолокаційного спостереження Землі “Січ-3-Р”, що розробляється у рамках Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України

Як зазначається, на даний момент завершена технічна перевірка частотних присвоєнь супутникової мережі SICH-2M щодо відповідності вимогам Регламенту радіозв’язку МСЕ.

 

Реєстрація супутниковій мережі SICH-2M забезпечує міжнародно-правовий захист частотно-орбітального ресурсу нового покоління українських супутників дистанційного зондування Землі серії “Січ” після їх введення в експлуатацію.

 

Комплекс “Овідіополь-2” в Одеській області, що підпорядкований Службі зовнішньої розвідки України

Роботу щодо отримання частотного ресурсу для супутників серії “Січ” йшла три роки. Цю роботу спільно вели держустанови «Український державний центр радіочастот», Національний центр управління та випробувань космічних засобів, “КБ «Південне”. Загальне керівництво роботами виконували Державне космічне агентство, Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері зв’язку та інформації та Держслужба спецзв’язку та захисту.

 

Запуск супутника серії “Січ” планують приурочити до 30-річчя Незалежності України.

 

Нагадуємо: