Під час випробувань в Гімалаях БпАК Windhover підтвердив усі заявлені характеристики (ФОТО, ВІДЕО)

  Наприкінці 2020 року фахівці НВП Спайтек (місто Одеса) в Гімалаях здійснили перевірку граничних можливостей свого виробу. Випробовувальні польоти БпАК Windhover проходили на вісоті 5500 метрів над рівнем моря та виконувались в складних метеорологічних умовах – вітер, туман, при температурі -25С.

 

  Як повідомили Defense Express в НВП Спайтек, в ході проведених випробувань БпАК Windhover підтвердив свої характеристики по дальності та часу польоту, а також по функціональних можливостях. При цьому апарат показав вкрай високу надійність та закладену міцність.

 

  Слід зазначити, що до цього часу жоден з українських БПЛА та одиниці з апаратів світових виробників могли працювати в подібних умовах.

 

  БпАК Windhover призначений для вирішення завдань з аеророзвідки, патрулювання, картографування місцевості із можливістю передачі оперативної інформації та отримання точних географічних координат у режимі реального часу.

 

  Windhower має є значна тривалість польоту, від 40 до 60 хв. Радіус використання апарату становить 8 км. Політ можливо здійснювати в складних погодних умовах як в день, так і в ночі.

 

  Швидкість польоту може становити 80 км/год навіть за умов сильного вітру швидкістю до 15 м/сек при вологості повітря до 95 % та в різних температурних умовах – від -25 до +50 градусів. Рівень захищеності апарату – IP53, GCS – MIL.STD.810F. Це забезпечує можливість використання апарату в різних кліматичних зонах та умова тактичної обстановки – в тому числі і при активному застосуванні противником засобів РЕБ.

 

  Мультикоптер оснащений теплвізійно-оптичним комплексом, що включає в себе Full HD відеокамеру з 18 кратним оптичним зумом та тепловізор 4-го покоління з 4-кратним цифровим зумом. Крім цього оптичний комплекс оснащений системою гіростабілізації, що дозволяє збільшити стабільність картинки, не зважаючи на рух коптера.

 

  Програмно-апаратна частина комплексу дозволяє підключати будь-який пристрій, що підтримує протокол TCP/IP, а також забезпечує можливість швидкої інтеграції в інші системи управління. Для обміну інформацією використовується декілька каналів зв’язку в тому числі і повністю зашифрований – супутниковий канал, приймач ADS-B, передача даних через Інтернет. Віднеоінформація може передаватись у форматах 480p, 720p, 1080p. Також є можливість запису і збереження інформації в Full HD., Windhower забезпечує можливість оперативного аналізу отриманих даних та їх архівування, а також прив’язку всіх об’єктів, що відображаються, до географічних координат і часу.

 

  На сьогодні БпАК  Windhover є єдиним мультироторним безпілотником української розробки та виробництва, що допущений до експлуатації в Збройних силах України та підтвердив всі свої заявлені характеристики.

 

 

Нагадуємо: