Iguana Pro – човни, які мають гусеничний хід (ФОТО, ВІДЕО)

Моторний човен Iguana Pro вперше було представлено на виставці BIDEC 2017 Бахрейні. Фішкою конструкції є те, що човен має гусеничний хід, який дозволяє самостійно діставатися води та вибиратися на суходіл.

 

Два зразки Iguana Pro було придбано для потреб флоту США, повідомляє видання Popular Mechanics.

 

У Popular Mechanics вказують, що офіційно човни з гусеничним ходом можуть використовуватися на мілководді. Скоріше за все, човни тестують сили спеціальних операцій. Завдяки можливості виходу на сушу човна за допомогою гусеничного хіду, його можна легко замаскувати подалі від берегової лінії.

 

Iguana Pro може розвивати швидкість близько 75 км / год. При натисканні на спеціальну кнопку човен випускає пару гусеничних шасі та може продовжувати рух по ґрунту зі швидкістю близько 7 км/год. Перехід з плав-режиму в наземний і назад займає всього 8 секунд.

 

Ключовою відмінністю військового човна-амфібії від цивільних версій є сидіння Ullman Patrol Jockey, розроблені для поглинання ударів об хвилі. Вони дають змогу десанту й екіпажу тривалий час виконувати бойові завдання без шкоди для здоров’я.

 

Компанія Iguana Yachts заявляє, що спроєктоване ними гусеничне шасі надійно, невибагливо в обслуговуванні та може використовуватися як на пісчаному ґрунті, так і на кам’янистому.

 

 

Нагадуємо: