Українські спортивні чиновники переходять у контрнаступ

   Федерація фехтування України вимагає позбавити спортсменку Смрнову нейтрального статусу на змаганнях. У відомстві наголошують, що до списку нейтральних спортсменів уже неодноразово потрапляють особи, які діють урозріз із миротворчою місією олімпійського руху. Так і цього разу, повідомляють у федерації, Смирнова у своєму Instagram демонструє підтримку дій армії Росії, при цьому виступаючи в нейтральному статусі.

  “Ми наполягаємо на тому, щоб виконавчий комітет FIE переглянув процес надання нейтрального статусу та зробив його більш ефективним та прозорим для всіх членів FIE”, – йдеться у повідомленні.

І трохи про спорт. Фехтування.

   Вчора українські спортсменки здолали італійську команду, а згодом – американських. Ольга Харлан у чвертьфіналі знову здобула перемогу. Українська команда обіграла збірну США з рахунком 45:44, а вирішальний укол завдала саме Харлан.

  Але у півфіналі збірна України з фехтування програла Франції. Зустріч спортсменок завершилася з рахунком 45:32 на користь спортсменів Франції. Тепер українські спортсменки змагатимуться за бронзу із командою або з Південної Кореї, або з Угорщини.

НАГАДУЄМО:

Ольга Харлан перемогла і міжнародну спортивну систему