Ольга Харлан перемогла і міжнародну спортивну систему

  Фехтувальниця Ольга Харлан, яка переконливо під час поєдинку перемогла “незалежну росіянку” Ганну Смірнову, а потім з честю вийшла із морально-етичного протистояння з “незалежною спорсменкою”, та, не без допомоги українских спортивних чиновників і міжнародного розголосу, змогла здобути і третю перемогу поспіль – перемогти міжнародну спортивну систему.

  МОК кваліфікував Ольгу Харлан на Олімпіаду в Парижі незалежно від результатів змагань. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) втрутився у справу про дискваліфікацію української шаблістки Ольги Харлан на Чемпіонаті світу з фехтування у Мілані і направив їй офіційного листа.

  “Міжнародний олімпійський комітет виділить Вам (Ользі Харлан – ред.) додаткову квоту на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року, якщо Ви не зможете пройти кваліфікацію протягом періоду, що залишився”, – йдеться в листі МОК, адресованому Ользі Харлан.

Ольга Харлан

  У FIE скасували дискваліфікацію української спортсменки Ольги Харлан. Міжнародна федерація фехтування повернула її в заявку збірної України на ЧС-2023. Триває робота по зняттю «чорної картки» для подальших змагань фехтувальниці та недопущенню аналогічних ситуацій в інших видах спорту.

  У FIE повідомили, що цей інцидент змінить правила змагань і дозволить дистанційне вітання, яке дозволить українцям не наближатися до росіян, навіть якщо ті виступають у так званому “нейтральному статусі”.

  Як повідомляє видання La Repubblica, рішення ухвалили після поєдинку української спортсменки Ольги Харлан проти росіянки Смирнової, після якого та закатала істерику на весь спорткомплекс, і близько 50 хвилин сиділа на змагальній доріжці, домагаючись дискваліфікації українки.

  Бувають випадки у життя, коли  “І один у полі воїн”, і крім нього більше боронити Україну просто немає кому.

 Незважаючи на результати, які Ольги Харлан здобуде на Оліпміаді-24, схоже, що найважливішу битву всього свого життя вона вже з честю здобула.

P.S.:  Саме про таких героїв сучасної України потрібно знімати фільми, а не про якогось вигаданого придуркувато-хахлуватого паровознюка.

Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 521 доба – огляд подій на фронті