Українське підприємство працює над об’єднанням САУ та БМП (ФОТО)

Працівники ДП “Шепетівський ремонтний завод” встановлюють башту від “2С9” на шасі БМП. Про це інформує Український мілітарний портал. 

 

Повідомляється, що на заводі хочуть реалізувати  радянської самохідної артилерійської установки 2С17-2 “Нона-СВ”. Наразі не відомо, хто замовник такого проекту та чи йде ініціатива по “схрещуванню” цих двох бойових машин від держави.

 

Цех ДП «Шепетівський ремонтний завод»

 

2С9 “Нона” – це самохідна артилерійська гармата калібру 120-мм розроблена у СРСР для повітряно-десантних військ. На сьогоднішній день єдиним підрозділом у якому експлуатують цю гармату є 25 окрема повітряно-десантна бригада. 

 

Цілком можливо, що  для уніфікації з бойовими машинами БМП-2 розглядається можливість заміни шасі бойової машини десанту, яке використовує 2С9 “НОНА”.

 

У Шепетівці «схрещують» НОНА та БМП

 

Після створення 120-мм самохідної артилерійської установки 2С9 для повітряно-десантних військ, у Радянському Союзі розглядали можливість оснащення цим САУ у сухопутні війська.

 

Основним завданням для такої концепції у радянський час стало збільшення вогневої потужності та ефективності у порівнянні з буксованою артилерією.

 

Нагадуємо: