Нацгвардійці провели тренувальний марш на БТР в екстремальних умовах (ФОТО)

Екіпажі бронетранспортерів підрозділів Центрального оперативно-територіального об’єднання пройшли спеціальні військові збори. Протягом двох тижнів військовослужбовці удосконалювали свої знання та практичні навички під керівництвом досвідчених інструкторів та офіцерів.  

 

Про це повідомляє група інформації і комунікації Центрального ТУ НГУ.

 

 

З екіпажами бойових машин пройшли заняття з бойової, технічної, тактичної військово-інженерної підготовки та з інших обов’язкових для кожного військового предметів навчання. Велика увага приділялась матеріальній частині озброєння БТР та його бойовим можливостям.

 

В рамках проведення спеціальних зборів було здійснено польовий вихід техніки до загальновійськового полігону Збройних сил України. В ході маршу бойові машини показали свою надійність та витривалість.

 

 

Під час практичних занять з водіння, в денний та нічний час, екіпажі БТР відпрацювали різні ситуації, погода сприяла тому що умови для проведення зайнять були екстремальними. Заняття з евакуації та визволення техніки з полону багнюки в пересічній болотистій місцевості показали, що особовий склад здатен виконати поставлене завдання в будь-яких умовах, і відсутність доріг не стане цьому на заваді.

 

 

Важливий етап навчального збору – стрілецькі заняття з особовим складом. Нічні та денні стрільби з місця та в русі довели, що всі цілі будуть вражені за будь-яких умов.

 

 

 

За результатами стрільб та складання заліків екіпажі БТР показали що можуть впевнено діяти при різкій зміні обстановки, всі поставлені завдання будуть виконані вчасно і якісно.

 

Нагадуємо: