Україна разом з турками виготовлятиме “начинку” для бойових кораблів

Після візиту турецької делегації на Державне підприємство “Зоря”-“Машпроект” сторони підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомляє пресслужба ДК “Укроборонпром”.

 

Сам же Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект” знаходиться у Миколаєві. Він спеціалізується на випуску двигунів різних поколінь для військово-морських суден. Після двотисячних підприємство переформатувалося на виробництво двигунів для гідро-електростанцій і компресорних станцій. Тож з високою імовірністю турки хочуть спільно з “Зорею” виробляти саме начинку для кораблів ВМФ.

 

“…Меморандум, що закріплює спільний намір всебічно поглиблювати взаємовигідні відносини. Ця співпраця стала результатом серії робочих зустрічей Президента України, народних депутатів та урядовців у сфері безпеки та оборони з найвищим керівництвом  Турецької Республіки, що відбулися напередодні” – відзначають у прес-службі.

 

Нагадаємо:

 

Закавказький фронт: сторони конфлікту говорять про готовність розпочати переговори, але бойові дії зупиняти не поспішають