Україна нарешті розриває угоди з РФ

Кабінет Міністрів на 7 рік війни погодив проєкт указу Президента про вихід України з Угоди про гуманітарне співробітництво держав-учасниць СНД (серед яких і Росія) та Угоди про Раду з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД, повідомляє Укрінформ.

«У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України фактичне співробітництво з Росією припинене, а співпраця з іншими державами-учасницями СНД відбувається у двосторонньому форматі на основі укладених нових та/або діючих двосторонніх договорів», – зазначено в пояснювальній записці до рішення.

Свої рекомендації надав і Мінкульт, зазначивши, що вважає недоцільною подальшу участь України в Угоді про гуманітарне співробітництво держав СНД та Угоді про Раду з гуманітарного співробітництва держав СНД.

Цим рішенням Кабмін продовжує виконувати розпорядження екс-президента України від 19 травня 2018 року №139 «Про рішення Ради національної безпеки й оборони України від 2 травня 2018 року «Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності незалежних держав».

 

Читайте також: Кернес, наркотики, УБД – що відомо про депутата Івана Ракича?