Угорщина заплатила надзвичайно високу ціну за війну, яку розпочала рфія проти України

Національна угорська асоціація ковзанярського спорту повідомила, що відмовляється від права на організацію проведення Чемпіонату Європи з фігурного катання у Будапешті в 2024 році. Про це вони повідомили у заяві на сайті асоціації.

  “У зв’язку з тривалою війною по сусідству з нашою країною, її впливом на економіку та цінами на енергоносії, які суттєво впливають на ковзанярський спорт, Угорська національна асоціація ковзанярського спорту після тривалого розгляду відмовляється від проведення Чемпіонату Європи з фігурного катання та танців на льоду 2024 року”, – йдеться у заяві, розміщеній на сайті.

  В асоціації також зазначили, що не мають належних фінансових ресурсів для якісного проведення турніру. Наприкінці квітня Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що “Угорщина заплатила надзвичайно високу ціну за війну, яку розпочала рфія проти України”.

  Чемпіонат Європи – 2023 року відбувся у Фінляндії (місто Еспоо), а ЧЄ-2025 має пройти у Хорватії (місто Загреб).

  01 березня 2022 року Міжнародна спілка ковзанярів усунула спортсменів з Росії та Білорусі від своїх міжнародних змагань. Зараз Міжнародна спілка ковзанярів відкрила новий прийом заявок від бажаючих прийняти чемпіонат.

НАГАДУЄМО:

Росіяни обстріляли територію Польщі крилатою ракетою Х-55, – поляки і НАТО ніяк не відреагували