У Сухопутних військах провели заняття з мінної безпеки

Прес-служба Командування Сухопутних військ ЗСУ повідомила, що за рішенням Командувача генерал-полковника Олександра Сирського відбулося показове заняття з мінної безпеки.  

 

Як заявляють у відомстві, рішення щодо проведення цих занять було прийняти через збільшення у районі ООС випадків підриву військовослужбовців на вибухонебезпечних пристроях. Навчання провели для представників управлінь сил підтримки оперативних командувань, начальників інженерних служб бригад оперативних командувань і бригад безпосереднього підпорядкування Командуванню Сухопутних військ України з мінної безпеки на базі Навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого.

 

Читайте також:

 

“Кріпацтво резервістів” чи “Відродження козацтва” – що передбачає новий закон про призов резервістів

 

“Метою заняття був розгляд порядку перевірки наявності інженерних загороджень, їх позначення на місцевості у ході передачі районів відповідальності бригад, оформлення відповідних документів під час передачі (прийняття) позицій” – повідомляють у Командуванні.

 

 

Учасники занять ознайомилися з аналізом підривів особового складу Збройних Сил України та ОВТ на мінно-вибухових загородженнях протягом 2014 – та початку 2021 року. Окремо було приділено увагу причинам підривів особового складу та основними заходами, що рекомендується проводити у підрозділах по недопущенню бойових втрат особового складу внаслідок підривів. Окрім цього присутні обговорили проблемні питання з мінної безпеки та заходи щодо покращення стану справ з мінної безпеки у Сухопутних військах України.

 

Нагадаємо: