У столиці Лівану спалахнули вуличні бої (ВІДЕО+ФОТО)

У столиці Лівану місті Бейруті спалахнуло вуличне протистояння. Невідомі розпочали снайперську стрілянину у бік учасників мітингу, який вони проводили з вимогою відставки судді у справі вибуху хімікатів в порту міста у серпні минулого року. Від вогневого поранення одразу помер один з мітингувальників. Після цього озброєні чоловіки почали стрілянину в напрямку снайперських пострілів. ЗМІ повідомляють, вогонь у відповідь ведуть вірогідно члени терористичного угрупування Хезболла, а от хто здійснив постріли у сторону мітингуючих невідомо.  

Ліванська армія почала стягувати підрозділи до місця протистояння. Представник військових повідомив, що солдати будуть ліквідувати будь-кого, хто матиме у руках зброю. Очевидці повідомляють про броньовану техніку, що наближається до зони перестрілки.  

У ході протистояння використовуються усі види стрілецької зброї, а також було зроблено декілька пострілів з РПГ. На даний час відомо про 6 загиблих та понад 60 постраждалих. 

 

 

 

Дивним чином на місці подій з’явилися працівники російського державного пропагандистського медіа-конгломерату РИА Новости. Вони одразу почали проводити відеознімку вуличного протистояння.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадуємо: