Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі повідомляє про здійснення чергової провокації російськими збройними формуваннями. Зазначено, що під час загального засідання ТКГ  близько 10:45 група озброєних осіб з пов’язками СЦКК під прикриттям проведення робіт із розмінування здійснювала розвідку залишених позицій ЗСУ.  “Гарантії безпеки були надані українською стороною для проведення робіт із розмінування з чітким зазначенням маршрутів пересування та визначенням граничної точки висунення в сторону позицій ЗСУ, в рамках робіт по обладнанню ділянки місцевості для відкриття з боку тимчасово окупованих територій КПВВ “Золоте”, – йдеться в повідомленні ТКГ. 
Оперативною групою ЗСУ був затриманий один в/с російських збройних формувань: громадянин РФ Косяк Андрій Валентинович, 1978 року народження.  Нет описания фото.

 

У нього було вилучено зброю та боєприпаси. 

 

Крім того, у ТКГ наголошують, що цей громадянин підозрюється правоохоронними органами України у скоєнні у 2010 році важкого злочину відповідно до статті 115 КК України. 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Наразі тривають слідчі дії.

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial