Діти привітали воїнів АТО з Днем Захисника України

  Найщиріші побажання воїнам АТО від дітей зі всієї країни передають на передову волонтери. 14 жовтня в Україні відзначили День захисника України та День козацтва. Це свято дуже важливе та значуще для всього нашого народу, а особливо для бійців. З року в рік зростає обізнаність людей щодо героїчного подвигу бійців АТО.

 

Побажання воїнам АТО від дітей до свята 14 жовтня 

 

  День Захисника України відзначається 14 жовтня водночас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці,покровительниці українського війська. Це свято пошани та вшанування героїзму та мужності захисників незалежності  та цілісності  нашої держави. 

 

  Наші мужні воїни захищають суверенітет та цілісність кордонів держави, укріплюють віру українського народу у світле й мирне майбутнє. Дивлячись на їхній подвиг перед країною, серця всіх українців сповнюються почуттям радості й вдячності. І дуже важливо привчати змалечку поважати бойові заслуги наших солдат.

 

  З усіх куточків України діти передають теплі слова воїнам АТО. Учні шкіл та зовсім маленькі дошкільнята передали свої найщиріші привітання зі святами. Мільйони малюнків та листівок, наче голуби, розлетілися від маленьких сердечек на передову. 

 

  Для кожного солдата особливо приємно отримувати такі листи. Вони особливі. Бо це не просто малюнки. Будь-який лист від дитини стає наче оберіг, що захищає від ворожої кулі. 

 

  На аркушах із зошитів  побажання для воїнів АТО від учнів шкіл з різних куточків України. У нерівних рядках відчувається безмежна любов, вдячність, повага до воїнів. В кожному малюнку – надія на перемогу. 

 

В дитячих малюнках побажання перемоги

 

  В кожному дитячому малюнку  побажання бійцям АТО скорішої перемоги. В кожному листі кривенькими літерами написано “скоріше повертайтеся додому”. Такі листи дуже зворушливі.  Теплі слова воїнам ато від дітей будуть зігрівати серця мужніх солдат холодними днями й ночами. 

 

  Для солдат такі листи мають велике значення. Щирі побажання для воїнів ато від малечі зі всієї України дають сили й наснаги  для подальшої боротьби. Зворушливі рядки гріють серце і душу. І найважливіше, листи підтримують бойовий дух воїнів. 

 

  Кожен солдат отримав малюнок чи листівку від маленьких українців. Ще сто разів будуть перечитані один одному дитячі побажання бійцям ато. Обережно складені листочки з зошитів, наче оберіг від усього поганого, бійці тримають у внутрішній кишені біля серця. Бо вірять – вони оберігають їх від вражої кулі та від біди. 

 

  “Дорогий солдат! Вітаю тебе зі святом 14 жовтня. Бажаю здоров’я, і щоб війна скоріше закінчилася ”.

 

  “Любий солдате! Молюся за тебе! Вірю в нашу перемогу.Повертайся живим!”.

 

  “Бажаємо чистого неба над головою, добра та миру! Повертайся живим та здоровим”.

 

  Такі побажання воїнам ато в кожному листі. Від щирого серця, від чистої дитячої душі. Тисячі листів передали волонтери на передову. Від малечі з усіх куточків нашої держави. Вихованці шкіл та дитсадків, читачі дитячіх бібліотек, діти з  дитячих будинків – всі вони відповідально поставилися до привітання бійців. Старанно писали свої думки і побажання, малювали мирну Україні, свободу та незалежність.

 

  Головне побажання воїнам ато від дітей – скорішого закінчення війни! Мирного і чистого неба, незалежної і цілісної України.

 

  Ми пишаємося мужністю, відвагою, відданістю та жертовністю наших хоробрих воїнів. Ваші подвиги неоціненні та повсякдень нагадують нам про те, якою страшною ціною дістається свобода та незалежність волелюбної нації. 

 

  Любі бійці! Вітаємо від усього серця з Днем захисника України. Щиро бажаємо міцного здоров’я вам та членам ваших родин, мирного неба над головою, вільної та цілісної країни. Всі ми сподіваємося на якнайшвидше закінчення протистояння і повернення всіх солдат додому. Наше найщиріше побажання воїнам ато – повертайтеся живими!

 

  Дякуємо вам!

  Слава Україні!

  Героям слава!