У США планують закінчення россійської агресії проти України до Різдва

  Директор ЦРУ Вільям Джозеф Бернс таємно зїздив до України з метою обговорення плану, який передбачає початок мирних переговорів до кінця цього року, пише Washington Post.

  За даними видання, у приватному порядку “військові чиновники” в Києві запевнили “високого гостя”, що Україні до осені вдасться повернути собі значну територію, перемістити артилерію та ракетні комплекси ближче до кордону контрольованого Росією Криму та просунутися далі на схід України.

  В ідеальному для Києва розвитку подій ЗСУ отримають важелі впливу на Росію, розмістивши війська та потужне озброєння на кордоні з окупованим Кримом, а вже піся цього вони готові розпочати переговори з Москвою.

  Офіційний Київ маж бути готовим відмовитися від ведення бойових дій у Криму, але натомість вимагатиме, щоб Росія погодилась на будь-які гарантії безпеки, які Україна може отримати від Заходу.

  “Зараз дуже вдалий момент, щоб посадити РФ і Україну за стіл переговорів, оскільки заколот послабив Путіна”, – вважає екс-президент США Д.Трамп. “Українці могли б залишити собі значну частину земель, що відвоювали, і Росія на це погодилася б”, — заявив Трамп

  “Ця війна не має жодного компромісного сценарію”, – так відреагував Радник голови ОП М.Подоляк на публікацію The Washington Post про таємний візит голови ЦРУ до Києва.

  “Немає жодних виходів з війни. Всі ці інтрижні описи, конспірологічні описи – вони дещо віддають інфантилізмом. При такій великій війні, при такому великому обсязі ресурсів, які використовує РФ, і за тих ставок, які далі РФ, у цієї війни немає жодного компромісного сценарію”, – сказав Подоляк.

  Умовою для переговорів буде лише вихід України на кордони 1991 року, тобто з Кримом, територіями ДНР, ЛНР, Херсонської та Запорізької областей, заявив Радник голови ОП.

НАГАДУЄМО:

Французькі танки AMX-10 RC виявилися непридатними для наступу