У Міністерстві оборони РФії дещо розповіли про стратегічні військові навчаннях «Кавказ 2020»

В навчаннях планується задіяти 250 танків, 450 БМП і БТР, близько 200 артилерійських систем і РСЗВ. Крім цього, якусь кількість легкої бронетехніки має представити Китай.

До навчань “Кавказ 2020” передбачається залучити близько 80000 чоловік, в тому числі з’єднання і частини бойового, тилового і технічного забезпечення, а також з’єднання ППО, ВМФ і спеціальних військ – Росгвардіі та МНС. Кількість військовослужбовців, які потрапляють під дію «Віденського документа» 2011 року, на навчанні, проведеному під єдиним оперативним командуванням, складе 12 900 військовослужбовців, – повідомляють російські ЗМІ.

Основна частина навчань пройде на полігонах Південного військового округу – Прудбой, Ашулук, Капустін Яр

У сухопутної частини навчань, крім російських військових, візьмуть участь військовослужбовці з Білорусії, Вірменії, Китаю, М’янми і Пакистану. Іран буде представлений в морській частині, де разом з кораблями ВМФ візьме участь в розіграші сценаріїв в акваторії Каспійського і Чорного морів.

В якості спостерігачів на навчаннях будуть знаходитися представники Азербайджану, Індонезії, Ірану, Казахстану, Таджикистану та Шрі-Ланки.