Країни Азійсько-Тихоокеанському регіону (і не тільки) поступово починають «дружити проти Китаю»

Країни Азійсько-Тихоокеанському регіону (і не тільки) поступово починають «дружити проти Китаю»

Після багаторічних переговорів між Індією і Японією сторони підписали знакову угоду, яка дозволить кораблям двох країн використовувати морські бази та об’єкти один одного для ремонту і поповнення запасів, а також буде сприяти розширенню співпраці в інших сферах.

Відзначається посилення Народно-Визвольної армії Китаю (НВАК) і її активізація в районі островів Сенкаку, на які одночасно претендують Японія і КНР, і в провінції Ладакх на індійсько-китайському кордоні. На цьому тлі представник Міністерства оборони Індії Аджай Кумар і японський посол Судзукі Сатоши підписали пакт, який передбачає тісну взаємодію двох країн.

Такими думками ділитися з читачами видання EurAsian Times.

Після того, як Індія і Японія підписали військово-логістичний пакт, подібні угоди знаходиться в стадії розробки між Індією та Францією і Австралією.

Хоча ні в одному з договорів прямо не згадується конкретна країна, проти якої вони спрямовані, та підписанти досить часто згадують зростаючі виклики в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні іта зростаючі непомірні амбіції Китаю.

Аналогічні угоди були підписані раніше з Австралією і США, що фактично перетворює двосторонній пакт в чотиристоронній. Крім цього, до Антикитайського союзу може додатися і угоди між  Францією, Австралією та Індією. Схоже, що «міжконтинентальні військові союзи» мають одну спільну мету – кинути виклик зростаючій загрозі з боку Китаю.

Нагадаємо, що китайці створили величезну таємничу інформаційну базу про всіх впливових людей світу: кажуть – це потрібно для війни.

Поділитися: