Мінветеранів шоковане збільшенням останнім часом кількості фактів наруги над пам’ятними знаками воїнам, які в різний час стояли на захисті України та вважає це питання суспільно резонансним.

 

Чергові акти вандалізму сталися цього тижня в Херсонській та Полтавській областях. В Херсоні на меморіальному кладовищі вандали розбили та повалили на землю 17 пам’ятників встановлених на братській могилі загиблих радянських воїнів.

 

На Полтавщині, у селі Яреськи, Шишацького району, неповнолітнім теж не сподобався пам’ятник загиблим у Другій світовій війн. Вони розпалили біля підніжжя монументу багаття на голову скульптурної композиції навісили ганчірку.

 

Щодо цих двох вчинених фактів вандалізму, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками ч.2 ст.297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

 

Мінветеранів нагадує, що наруга, осквернення або руйнування братських могил чи могил Невідомого солдата, пам’ятників, споруджених в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни – караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial