Ще у серпні 2019 року між Міністерством у справах ветеранів та Українською Греко-Католицькою церквою був підписаний меморандум про співпрацю. А сьогодні Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна зустрілася з главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом. Зустріч відбулася в резиденції глави УГКЦ при Патріаршому соборі Воскресіння Христового, інформує mva.gov.ua.

 

Міністерка подякувала Блаженнішому Святославу за постійну підтримку захисників України, зокрема, через надання духовної та психологічної допомоги від воїнів-капеланів.

 

За словами Юлії Лапутіної  на початку війни, до якої країна не була готова ні технологічно, ні психологічно, представники церкви відіграли важливу роль у підтримці духу воїнів на передовій та у поверненні від бойових дій до мирного життя. Одним з прикладів є видання Молитовника українського воїна «Молись і служи!» із «Молитвою українського ветерана».

 

Під час зустрічі Юлія Лапутіна та Блаженніший Святослав обговорили організацію мобільних груп, які проводитимуть реабілітаційні тренінги з ветеранами у віддалених регіонах країни.

 

До складу таких груп увійдуть військові капелани, психологи, соціальні працівники та представники Мінветеранів.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial