У Японському морі завершилися російсько-китайські військово-морські навчання

   ВМС РФ та НВАК КНР завершили спільні військово-морські навчання “Сєвєр/Взаімодєйствіє – 2023”, які проводилися у Японському морі з 20 по 23 липня.

  “Їх основною метою було зміцнення військово-морського співробітництва між російською федерацією та Китайською Народною Республікою, підтримання стабільності та миру в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні”, – повідомило мо рфії.

  Під час навчань китайські та російські моряки двох країн відпрацювали протичовнові завдання та ведення морського бою, протиповітряну оборону, морське та повітряне конвоювання суден. Також вони вдосконалювали навички щодо організації охорони та оборони загонів кораблів під час стоянки на незахищеному рейді, зазначається у повідомленні.

  “Загалом у ході навчання виконано близько 20 бойових вправ, у тому числі проведено спільні артилерійські стрільби з морських, берегових та повітряних цілей”, — повідомляє прес-служба міністерства. Після закінчення вчення кораблі Росії та Китаю взяли курс на Владивосток.

  Згідно з повідомленням міністерства оборони КНР, флотилія ВМС Китаю приєднавшись до російських військово-морських і повітряних сил у Японському морі, під час навчань відпрацювала “захист безпеки стратегічних водних шляхів”, повідомило Сіньхуа.

НАГАДУЄМО:

Ветеранські організації та адвокатське бюро започаткували проєкт: Права ветеранів – юридична допомога ветеранам та членам їхніх родин