ДБР затримало одеського екс-воєнкома Євгена Борисова, – шоу триває (ВІДЕО)

   У суботу Борисову оголосили про підозру у незаконному збагаченні на СОТНІ мільйонів гривень та в умисному ухиленні від несення служби. За версією ДБР воєнком намагався уникнути слідства – змінював номери телефонів, автомобілів, місцезнаходження. Два дні тривали активні пошуки в результаті яких “втікача” було виявлено та затримано у  Києві. (ВІДЕО). 

  Борисов нікуди і не тікав, а лише приїхав у Київ “домовитися”. Схоже, “щось пішло не так”. Прокуратура вимагатиме для екс-воєнкома утримання під вартою без права вийти під заставу.

  Екс-воєнкома Євгена Борисова підозрюють за 3-ма статтями:

  • Ст. 368-5 ККУ – придбання держслужбовцям активів, вартість яких більш ніж на 6500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує його законні доходи;
  • частина 5 ст. 407 ККУ – неявка вчасно на службу без поважних причин військовослужбовцям, вчинена в умовах воєнного стану;
  • частина 4 ст.409 ККУ – ухилення військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану.

  Санкції статей передбачають до 10 років ув’язнення. І якщо Борисова все ж таки посадять, то 10 років він житиме на утриманні українських платників податків.

  “Приховавши” всього $10 млн із сотень мільйонів “зароблених такою нелегкою працею”, Борисов перебуваючи за ґратами тільки за один ДЕНЬ матиме “зарплату” в $2740. А “спокутавши провину” він “із чистою свідомістю” вийде на свободу і вирушить на заслужений відпочинок до себе додому – “за бугор”.

  Дуже скоро очікуються наступні подробиці – шоу триває.

Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Ця війна нам показала, що завжди потрібно розраховувати тільки на себе, – нардеп Гончаренко