Ця війна нам показала, що завжди потрібно розраховувати тільки на себе, – нардеп Гончаренко

  “Чому нас вчить дуже сильно ця війна? Що завжди  потрібно розраховувати тільки на себе”, – поділився своїми висновками  народний депутат Олексій Гончаренко у Телеграм.

  “Я розумію всю злість на наших союзників в НАТО та на заході. Я розумію, що вони можуть нам дати все на світі, і ми можемо перемогти. І я сам роблю все від мене залежне, щоб просувати наші інтереси там і говорити, що нам потрібно ППО. Сьогодні з самого ранку у мене включення за включенням на французьке, британське, американське телебачення. І усюди я говорю: дайте ППО!, Дайте ракети!, Дайте літаки!, …

  Але зараз ми не говоримо з Заходом. Зараз ми говоримо тут, “всередині”. І ось чому я хочу поставити питання, на які ми самі знаємо відповіді:

  • хто продав нашу авіацію?
  • хто продав наші танки?
  • хто зупинив нашу ракетну галузь?
  • хто знищив наш ВПК?

  Це не Салліван із Байденом зробили. У них в США все добре з цим. У нас погано. Тому нас і обстрілюють, і ми як цілі в тирі. А у них все добре. Вони не продавали, не різали і не розкрадали армію.

   Ми відмовились від ядерної зброї. Тепер сидимо і кажемо всьому світу: нам погрожують? А весь світ розводить руками. Ну це ж не йому погрожують?

  Так, у тих, хто це все робив з армією, є імена та прізвища. І їх треба знайти і покарати. Але разом з тим, згадайте всіх нас. В чому особливість Республіки? В тому, що кожен громадянин приймає активну участь у політичному житті. Кожен піклується про суспільне благо. А ми всі були неначе уві сні. Не бачили реальності. Вірили в міфи. Не знали, що існують війни та горе. От тепер прокинулись. І це дуже болючий урок.

  Саме тому потрібно думати про повернення ядерної зброї. Про зміну економіки країни. Про заборону витрачати гроші на дороги, тротуари, барабани та стадіони. Все для перемоги. Як було – вже не буде. Попереду ще більше складнощів та тяжкої праці. Але інакше ми не виживемо. Інакше нас всіх вбʼють“, вважає Олексій Гончаренко.

НАГАДУЄМО:

Я готова захищати ветеранів своєю мовою любові, – режисерка Ірина Цілик стала амбасадоркою Українського ветеранського фонду