У білорусі зняли заборону на відвідування лісів, що знаходяться неподалік від кордону з Україною

  У Білорусі зняли заборону на відвідування лісів на території, близькій до кордону з Україною. Закривати ліси на півдні Гомельської області почали з квітня 2022 року. Про це повідомляє білоруське видання “Флагшток”.


  Закривати ліси на півдні гомельської області стали з квітня 2022 року, і тоді карта заборон та обмежень на відвідування лісів співпадала зі схемою пересування військової техніки Росії.

У всіх цих районах відвідування лісів було заборонено з квітня до грудня 2022 року.

  «Спочатку закриття лісів у деяких районах пояснювали циклоном, що насувається, потім сухою погодою, а потім і зовсім перестали мотивувати такі рішення. У багатьох районах гомельської області, які межують з Україною, заборони та обмеження на відвідування лісів не знімали аж до грудня», – додали у виданні.


  Проте, за даними видання, у гомельському та мозирському районах гомельської області зберігається присутність російських військових, а міноборони білорусі не інформувало громадян про відміну режиму посилення служби на білорусько-українському кордоні.


  Водночас, держприкордонний комітет Білорусі повідомив про продовження заборони на відвідування прикордонної смуги в гомельській області – до 1 березня 2023 року.

 

Заставка НАГАДУЄМО