Часопис війни: 289 доба

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ на 289 добу війни на Бахмутському та Авдіївському напрямках ворог не припиняє спроб наступальних дій. Підрозділи Сил оборони відбили атаки російських окупантів в районах Білогорівки на Луганщині та Кліщіївки і Мар’їнки Донецької області.

 

  Неподалік Сватового розгорнуті частини “елітної” 1-ї танкової армії Росії, її частково укомплектували мобіками. “Ймовірно, елітна 1-а танкова армія зазнала тяжких втрат на початку війни, у тому числі під час відступу з Харківської області у вересні 2022 року.

 

  На даний момент, ймовірно, вона частково посилена “мобіками”, хоча й залишається значно нижчою за затверджену чисельність в понад 25.000 осіб”, – заявили в британській розвідці.


  Повідомляється також, що між Сватовим та кордоном з росією вирито понад 60 кілометрів окопів. Глибина оборони залишається поки зо не визначеною.


  «Якщо Україна й надалі перешкоджатиме Росії у проведенні військової спецоперації в Україні, то Росія буде змушена оголосити їй війну», – пригрозив Небендзя на Раді Безпеки ООН.

 

 

Заставка НАГАДУЄМО