Територією України не торгуємо, – представник МЗС Олег Ніколенко відреагував на кричущу заяву керівника апарату генсекретаря НАТО

  Під час публічної дискусії у Норвегії Стіан Єнссен допустив, що Україна може вступити в Альянс в обмін на «відмову» частини території. МЗС відкинуло пропозиції про обговорення членства України в НАТО в обмін на територіальні поступки росії Розмови про вступ України до НАТО в обмін на відмову від частини територій є абсолютно неприйнятними, заявив речник МЗС Ніколенко

  «Завжди виходили з того, що Альянс, як і Україна, територіями не торгують. Свідома чи несвідома участь посадовців НАТО у формуванні наративу про можливість відмови України від своїх територій грає на руку росії», – наголосив речник МЗС Ніколенко.

  Радник голови ОП М. Подоляк прокоментував заяву глави канцелярії генсека НАТО про допустимість територіальних поступок Росії в обмін на членство в Альянсі. “Чи розміняти територію на парасольку НАТО? Дивно. Тобто свідомо піти на програш демократії, заохочення глобального злочинця, консервацію російського режиму, знищення міжнародного права та обов’язкове перенесення війни на інші покоління”, – зазначив він.

  Подоляк додав, що якщо путін не зазнає поразки, то “війна обов’язково повернеться зі збільшеними апетитами Росії”.

  Але найвлучніше і найяскравіше прокоментував “ідею” поступитися частиною території України в обмін на членство в НАТО колишній посол України в США Валерій Чалий. З англійської його коментар можна перекласти приблизно так: “Ідея обміну частини території України на членство в НАТО подібна до ситуації, коли чоловік пішов до іншої жінки, а своїй дружині  залишив у користування “свої яйця”.

НАГАДУЄМО:

Полонені росіяни не хочуть повертатися з України до росії, але Шойгу наполягає