Полонені росіяни не хочуть повертатися з України до росії, але Шойгу наполягає

  “Звільнення російських солдат з українського полону є одним із пріоритетних завдань “СВО”, – заявив російський маршал Шойгу. Дана заява була зроблена після того, як видання The Economist поширило інформацію про те, що деякі російські полонені просять українську владу не відправляти їх на обмін.

  Видання стверджує, що полонені росіяни не хочуть повертатися до росії, бо не хочуть щоб їх знову послали воювати. Тому вони просять не міняти їх до закінчення їхніх контрактів зі збройними силами рфії. А деякі взагалі відмовляються йти на обмін і повертатися до РФ.

  Церква, футбол, бібліотека та басейн зі свіжою рибою для обіду – за таких умов живуть в Україні полонені російські окупанти. Українська сторона повністю дотримується Женевської конвенції та створює людські умови для утримання російських військових, яких вони, схоже, позбавлені в себе вдома на росії.

  І на фоні оприлюдненої The Economist інформації дуже смішно виглядає заява Шойгу про те, що “Мета так званої “СВО” – звільнити всіх російських військових, які потрапили в полон до ЗСУ.”

  Виходить, рашисти вдерлися в Україну спеціально, щоб потрапити в полон, а потім почати звільняти себе з полону. Нічого складного – тепер цілі “СВО” остаточно зрозумілі.


Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 539 доба