Сумський відділ Мінветеранів разом з Червоним Хрестом об’єднали зусилля для збору та доставки гуманітарної допомоги постраждалим від масових пожеж на Луганщині

У травні цього року Міністерство у справах ветеранів і Товариство Червоного Хреста України підписали Меморандум про співпрацю. Цей документ дозволив об’єднати зусилля для вирішення проблем самотніх, непрацездатних ветеранів та родин загиблих, особливо в період боротьби з короновірусною інфекцією, інформує mva.gov.ua.

 

«Наш відділ активно співпрацює з Товариством Червоного Хреста у Сумській області. Цього разу ми допомагали з доставкою речей луганчанам, які втратили свої домівки під час стихійного лиха. Також, нещодавно нашими спільними зусиллями інваліди-учасники війни та сім’ї загиблих захисників змогли отримати продуктово-гігієнічні набори до свят. Співпраця з такою потужною організацією для нас дуже важлива, і я вдячний представникам товариства, що вони постійно допомагають ветеранам війни та їх родинам», – зазначив начальник Сумського відділу Мінветеранів Микола Бордюгов.

 

Нагадуємо: