Суд Ростова-на-Дону визнав факт дислокації російських військ на окупованій території України

  Кіровський районний суд міста Ростова-на-Дону у вироку по справі зловживання під час постачання продовольства до Збройних Сил РФ юридично визнав факт перебування великої кількості російських військових на окупованій росіянами території Донбасу.

 

  У матеріалах суду зазначається, що такий собі “підсудний Забалуєв В.М.” починаючи  з 2019 року працював заступником регіонального керуючого у справах з військового харчування “АУП № *** Ростов-на-Дону”.

 

  “За час трудової діяльності до його обов’язків входили організація та виконання зобов’язань із закупівлі та продажу продовольства та створення необхідного запасу на складі  <адреса>. Дане продовольство призначалося для постачання у військові частини Збройних Сил РФ, які дислокуються на території ДНР і ЛНР”, – написано у вироку суду.

 

  Підсудний Забалуєв В.М повинен був організувати замовлення, оплату та завантаження машин необхідним продовольством. “Постачання продовольства в ДНР і ЛНР здійснювалося зі складу, розташованого за адресою: <адреса>. Періодичність поставок 1 раз на 2 тижні. Колона формувалася більш ніж з 70 машин вантажопідйомністю близько 40 тон і загальною вантажопідйомністю понад 1.300 тон. В асортимент продовольства, що поставляється. входили борошно, консерви, свіжі овочі. Сумарна вартість продовольства на одне постачання становила понад 130 млн рублів”, – наголошується у вироку.

 

  Ще раз: «іхтамнєти» на окупованих територіях Донбаса за півмісяця з’їдають 1.300 тон (1.300.000 кг. !!!) харчів на 130 млн російських рублів!

 

  Водії, які перевозили вантаж, йдеться у вердикті судового слухання, “…ризикуючи власним життям на кордоні знімають номери, віддають документи і під охороною приймаючої сторони прямують до місця розвантаження”. З їхньої зарплати підсудний забирав собі по 1-2 тисячі російських рублів “для хабара посадовцю”, від якого залежала успішність постачання продовольства на окупований росіянами Донбас.

 

  Отже, судова інстанція Російської Федерації своїм рішенням визнала факт дислокації на окупованих територіях України військовослужбовців ЗС РФ, які там “несуть бойове чергування”.

 

  Виходячи з оприлюднених цифр кількості поставок продовольства на окупований Донбас та його вартості: 70 машин загальним обсягом понад 1300 тон вартістю понад 130 млн рублів кожні два тижні, – можна зробити висновок про кількість військовослужбовців ЗС РФ, які незаконно перебувають на окупованій РФією території українського Донбасу. За дуже приблизними розрахунками чисельність «іхтамнєтов» може коливатися від 20 до 50 тисяч. Така розбіжність пов’язана з тим, що нам навіть приблизно невідомо «скільки миші з’їли по дорозі». Але головне в іншому: «вони там є»!

 

Аслан Дзітоєв, спеціально для “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”