Артилерія росіян двічі обстріляла позиції Об'єднаних сил - Новини ветеранів зі всієї України

Артилерія росіян двічі обстріляла позиції Об’єднаних сил

  Упродовж минулої доби, 15 грудня 2021 року, російські окупаційні війська ДЕВ’ЯТЬ разів порушили режим припинення вогню, інформує пресслужба Об’єднаних сил.
 
  В районі ВОДЯНОГО російські війська двічі відкривали вогонь з артсистем 120 мм та 122 мм, а також мінометів калібру 120 мм.
 
  Поблизу ПЕРВОМАЙСЬКОГО ворог вів вогонь з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.
 
  В напрямку ЛУГАНСЬКОГО російські окупанти відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів.
 
  В районі ШУМІВ російські найманці обстріляли наші позиції з мінометів калібру 82 мм.
 
  В бік ПІСКІВ ворог двічі вів вогонь, застосовуючи міномети калібру 82 мм та стрілецьку зброю.
 
  Біля ПРИЧЕПИЛІВКИ противник здійснив обстріл з автоматичних станкових гранатометів.
 
  Біля ПІВДЕННОГО рашисти для обстрілу позицій ЗСУ застосували ручні протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю.
 
 
 Зранку, 16 грудня 2021 року, російські окупаційні військавели вогонь зі стрілецької зброї в напрямку НОВОЛУГАНСЬКОГО.
 
http:///na-ukrainskoho-zhurnalista-tsymbaliuka-zavely-spravu-v-rf/