Сьогодні – День танкістів

Воїнів-танкістів, ветеранів та працівники танкобудівної галузі України з професійним святом привітав Міністр оборони Андрій Таран.

Він закликав воїнів гідно продовжувати усталені традиції танкових військ та подякував за зразкове виконання ними військового обов’язку.

Із професійним святом танкістів привітав Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковника Руслан Хомчак. Він нагадав, що символом танкових військ є латна рукавиця з перначем XVI століття на честь перемоги об’єднаних військ на чолі з князем Костянтином Острозьким над військом Московського князівства під Оршею у 1514 році, яка нагадує про тяглість нашої воєнної історії та цивілізаційний вибір.

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук теж привітав наших воїнів із Днем танкістів.

У своєму привітанні він пригадав, що серед учасників Героїв України – чотири воїни-танкісти: підполковник Євген Межевікін, капітан Василь Божок, підполковник Іван Вінник та удостоєний цього високого звання посмертно капітан Олександр Лавренко.

Від усього особового складу Сухопутних Військ Збройних Сил України та від себе особисто привітав із професійним святом – Днем танкістів, – командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Він сказав, що танкові війська – це броньований кулак і головна ударна сила Сухопутних Військ. А воїни-танкісти – ті, хто здатен своєю бронею і важкими калібрами прикрити піхоту в обороні та прокласти їй шлях до перемоги в наступі.

Служба танкістів – це важка і виснажлива праця, це залізна воля, стійкість і вміння робити неймовірне на шляху до перемоги.

.

Творчий колектив “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС” приєднується до щирих привітань зі святом усіх військовослужбовців та ветеранів танкових військ України!