Росіяни знову щось затівають: цього разу неподалік білорусько-українського кордону

Сьогодні, 14 вересня 2020 року, на полігоні «Брестський» у Білорусі, із запізненням на чотири дні, розпочинаються військові навчання «Славянскоє братство-2020». Навчання триватимуть з 14 по 25 вересня 2020 року.

 

Про всяк випадок Україна посилила охорону білорусько-української ділянки кордону.

 

Крім білоруських військових, в навчаннях візьмуть участь російські підрозділи Псковського гвардійського з’єднання ВДВ. Планується залучити 300 російських десантників і близько 70 одиниць бойової та спецтехніки. Зокрема – нові бойові машини БМД-4М та бронетранспортери БТР-МДМ «Ракушка». Прибуття військових РФ на територію Білорусії планується залізницею.

 

За легендою навчань вояки двох «братніх країн» не  відпрацьовуватимуть елементи відсічі агресії якогось зовнішнього ворога, як це фактично роблять ЗС усіх країн світу, а тренуватимуться протидіяти місцевому населенню, яке за планом навчань планують називати «противником» і «терористом».

 

Як заявили в російському міноборони, метою саме цих навчань є відпрацювання саме контртерористичних методів і способів ведення бойових дій. А це означає тільки одне – російсько-білоруські війська розглядають громадян Республіки Білорусь, як потенційного ворога.

 

Зважаючи на масове невдоволення населення Білорусі результатами повної фальсифікації останніх президентських виборів в країні, ці навчання є цілком легальна для Росії підстава ввести в сусідню «союзну» державу кілька сотень своїх десантників разом із бойовою технікою «на прохання» президента, який після сфальсифікованих виборів фактично перетворився на узурпатора.

 

Перебування російських військ в Білорусі – це вже досить суттєвий  фактор, спрямований на підтримку «режиму Лукашенка», який можна розцінювати як початок зовнішньої агресії проти суверенної і незалежної республіки.

 

Цікаво також те, що у цьогорічних навчаннях «зі скандалом» відмовилися брати участь військові із Сербії.