Щоб знищити Су-35 потрібні літаки типу F-16 або Gripen, – Олещук

  В ефірі телемарафону “Єдині новини” командувача Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук поідомив, що для українських пілотів основна загроза від авіації противника – це літак типу Су-35. Щоб його знищити, потрібні літаки типу F-16 або Gripen. «Наші літаки під час завдання щоразу стикаються з протидією від 5 до 9 літаків противника різних типів. Їх обстрілюють як із землі, так і повітря», – повідомив командувач Повітряних сил.

  Але ситуація незабаром має змінитися. Українські пілоти розпочали тестові випробування на літаках Saab JAS 39 Gripen, повідомив під час виступу президент України. Також під час візиту до Стокгольму президента Володимира Зеленського Україна і Швеція підписали декларацію про намір спільно виробляти і обслуговувати шведські бойові машини піхоти CV-90.

  Крім того українські пілоти, інженери та техніки в певній кількості розпочали навчання на літаках F-16, повідомив міністр оборони Олексій Резніков. До програми навчання також входить навчання з англійської мови, адже базового рівня іноземної недостатньо. Про завершення цих навчань повідомлять інструктори, коли бачитимуть, як українські пілоти, інженери та техніки сприймають нові навички та взаємодіють між собою.

НАГАДУЄМО:

Час від часу в іноземних ЗМІ з‘являється інформація про нібито кількість наших загиблих, – Маляр