Розповіді про війну: в рашистів прозріння наступає тільки під час перебування в полоні

   Сто років тому в українських степах російськими більшовиками була “народжена” пісня про матроса Желєзняка. Там є такі слова: “…він йшов на Одесу, а вийшов до Херсона”. Якщо проблеми з географією у матроса Желєзняка ще можна списати на відсутність освіти, то через 100 років, навіть при наявності загальної середньої освіти в СРСР та країнах пострадянського простору, ситуація чомусь аж ніяк не змінилася.

 
  На фото Стас Трутнєв – російський офіцер 140 загону спеціального призначення боротьби з підводними диверсійними силами і засобами (в/ч 68069, н.п. Відяєво, Мурманська область, РФ). Морська піхота Північного флоту РФ. Народився в Запоріжжі. Під час неймовірно вдалої операції спецпризначенців Головного Управління розвідки ЗСУ на півночі Харківщини, Стасік опинився в полоні. І йому дуже пощастило: Кремль не дорахується 36 своїх морських піхотинців. У нас обійшлося без втрат.

 

Тепер Стас Трутнєв каже: «Я не підтримую цю війну, я не розумію, навіщо ми тут». Але до рашистів чомусь просвітління раптом приходить тільки після того, як вони потрапляють у полон.


  Пресслужба ГУР ЗСУ інформує, що група “Кедр” здійснила вдалу  спецоперацію в селі Дементіївка Дергачівського району Харківської області. Там було виявлено великий підрозділ рашистів, що ховався в зруйнованих будинках. Внаслідок “вогневого впливу” 36 російських окупантів було знищено, значна кількість рашистів отримали поранення різного ступеня тяжкості.


  Пізніше «Кедр» разом із підрозділами місцевого ТРО та Нацгвардії здійснив кілька “бойових зіткнень” і змусив ворога залишити займані ним позиції та відійти, незважаючи на досить значну чисельну перевагу.

 

  В результаті операції було здобуто численні трофеї та взято в полон пораненого командира взводу ворожої ДРГ. Ним як раз і виявився уродженець Запорізької області 1989 року народження Станіслав Трутнєв. Це військовослужбовець 140 загону спеціального призначення боротьби з підводними диверсійними силами та засобами Північного флоту ВМФ РФ (в/ч 69068, н.п.Відяєво, Мурманська область, РФ).


  Три роки тому його було відряджено до угрупування збройних сил РФ у Сирії. Ну, а отримав поранення і потрапив у полон офіцер ЗС РФ С.Трутнєв під Харковом. Ні до Одеси, ні до Херсона так і не дійшов. У російських загарбників знову проблеми з географією, як і 100 років тому.


Василина Нещеретна, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС.