Російські загарбники продовжують переобладнувати об’єкти місцевої цивільної інфраструктури у катівні

  На тимчасово окупованій території України російські загарбники продовжують переобладнувати об’єкти місцевої цивільної інфраструктури (території промислових і продовольчих баз, приміщення торгових та виробничих підприємств тощо) з метою посилення репресивних заходів проти цивільного населення і приховування своєї злочинної діяльності.

  Про це у своєму Телеграм повідомила Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

  Протягом серпня цього року в н. п. Первомаївка в Херсонській області використовуючи будівлі місцевої продовольчої бази окупанти в авральному порядку облаштовують приміщення нової в’язниці. Територія довкола зазначеного будівництва вже охороняється військовослужбовцями військової поліції на постійній основі.

  У н. п. Токмак в Запорізькій області окупанти, погрожуючи вогнепальною зброєю, відібрали в місцевих підприємців нежитлові приміщення, які вони використовують для розміщення затриманих. А в н. п. Василівка у Запорізькій області в студентському гуртожитку російські окупанти облаштували приміщення, в якому проводять допити місцевих мешканців, застосовуючи тортури.

НАГАДУЄМО:

Мер міста Рахів втік за кордон із вкраденими грошима