Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 533 доба

  Триває 533 доба війни. Речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов повідомив, що протягом минулої доби відбулось 30 бойових зіткнень. Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках.

  На Купянському та Лиманському напрямках Сили оборони продовжують стримувати ворога. Противник вів наступальні дії в районі північно-східніше Дружби, здійснив спроби відновити втрачене положення на околицях Кліщіївки.

  Українські воїни продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах, відбили атаки противника на околицях Кліщіївки та північно-східніше Дружби Донецької області.

  В свою чергу російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Новокалинового, Авдіївки, Побєди, Новомихайлівки та зазнали втрат в особовому складі, озброєнні та техніці.

  На Шахтарському напрямку ЗСУ мали частковий успіх в напрямку Урожайного, південніше та південнно-східніше Старомайорського – закріплюються на досягнутих рубежах.

  На Запорізькому напрямку ворог здійснив безуспішні наступальні дії в районі південніше Новоданилівки. 

Вчора на оптико-механічному заводі, що у Сергієвому Посаді в Підмосков’ї, пролунав потужний вибух. Окрім офіційно заявленого виробництва спостережної техніки, медичного обладнання, лабораторних приладів, дозиметричного обладнання та технічних засобів безпеки, завод бере участь у розробці російського стратегічного бомбардувальника-ракетоносця нового покоління “Посланнік”. Про це більш детально за посиланням – http://nova.net.ua/potuzhnyj-vybukh-prolunav-na-zavodi-iakyj-bere-uchast-u-rozrobtsi-rosijskoho-stels-bombarduvalnyka-novoho-pokolinnia/

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 532 доба