На Куп’янському напрямку російські загарбники намагаються перехопити ініціативу – оголошена обов’язкова евакуація

  Російські війська на Куп’янському напрямку намагаються перехопити ініціативу і діяти агресивно, задіюють більше авіації. Та наміри ворога відомі, ситуація складна, але контрольована, повідомив у четвер заступник командувача Східного угруповання військ ЗСУ зі стратегічних комунікацій полковник Сергій Череватий в ефірі телемарафону. (Карта від deepstate.map)

  Він повідомив, що за цю добу на Лимано-Куп’янському ворог 559 разів завдавав ударів артилерією по наших позиціях. “16 авіанальотів за цю добу по всій ділянці. 4 спроби атакувати наші позиції. Під час відбиття атак 35 окупантів знищено, 110 поранено. Знищено три танки, гаубицю Д-20, ДПЛА “Орлан-10″, 7 авто, три польових склади з боєприпасами та три ворожих бліндажі”, – розповів Череватий.

  Раніше, 9 серпня 2023 року, заступник міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що російські війська сформували потужне наступальне угруповання на Куп’янському напрямку і зараз намагається рухатись вперед, але безуспішно. Головна мета ворога – прорвати оборону і вийти до Куп’янська.

Краще витратитись на Військо Польське, ніж на іноземні війська, – Маріуш Блащак

  У ніч на четвер рашисти вдарила керованою авіабомбою по Куп’янську Харківської області. Також окупанти обстріляли місто зранку четверга. Через ворожі обстріли п’яти районів області поранення отримали двоє людей.

  Через російські обстріли у Куп’янському районі Харківської області оголошена обов’язкова евакуація. Розпорядження про це напередодні, 9 серпня, підписав керівник Куп’янської РВА Андрій Канашевич. Про це повідомляє Куп’янська міська військова адміністрація.

  На території Куп’янського району обовязкову евакуацію проводитимуть з Дворічанської, Петропавлівської та частково з Кіндрашівської, Курилівської та Куп’янської громад. Також обов’язкова евакуація оголошена для мешканців міста Куп’янськ Заоскілля (лівий берег річки Оскіл), смт. Ківшарівка, м. Куп’янськ – Вузловий.

НАГАДУЄМО:

Російські загарбники продовжують переобладнувати об’єкти місцевої цивільної інфраструктури у катівні