Краще витратитись на Військо Польське, ніж на іноземні війська, – Маріуш Блащак

  Польща має намір розмістити на кордоні з Білоруссю 10 тисяч військових, – міністр оборони Маріуш Блащак. За його словами , 4 тисячі військовослужбовців стежитимуть за дотриманням порядку на кордоні, а ще 6 тисяч перебуватимуть у резерві та підвищуватимуть кваліфікацію.  Також міністр оборони країни додав, що у разі провокацій країна розглядає варіант закриття всіх прикордонних пунктів з Білоруссю.

  Політик заявив, що всі претензії опозиційних активістів щодо масштабних закупівель зброї – марні. Маріуш вважає, що польська армія стане найсильнішою в Європі вже за 2 роки. “Протягом двох років у нас буде найсильніша сухопутна армія в Європі. Краще витратитись на Військо Польське, ніж на іноземні війська”, – заявив міністр.

  Тим часом стало відомо, що ПВК «Вагнер» перекидають групи чисельністю 500-600 осіб з Білорусі до Краснодарського краю, Воронезької та Ростовської областей рфії. На Росії вирішили не фінансувати “вагнерівців”, а Лукашенко теж відмовився їм платити, написав Інститут вивчення війни усвоєму звіті.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 533 доба