Російська уповноважена з прав дитини знову підтвердила факт викрадення дітей

  Від початку війни рашисти вивезли з України близько 5 млн осіб, серед яких понад 700 тис. дітей. Про це йдеться в доповіді російського уповноваженого з прав дитини марії львової-белової, пише UNN.

  Згідно з документом, на територію рфії також незаконно депортували приблизно 1,5 тис. дітей – вихованців установ для дітей-сиріт або тих, хто залишився без піклування батьків.

  З квітня по жовтень 2022 року в російські прийомні сім’ї було влаштовано 380 дітей з маріонеткових республік Донбасу. 288 дітей з тимчасово окупованої Донецької області незаконно влаштували в прийомні сім’ї громадян рфії. Діти з Луганської області спочатку  повернулися до своїх установ, але згодом 92 дитини “за клопотанням уповноважених органів опіки та піклування” маріонеткової республіки були також влаштовані в російські сім’ї.

  Москва цілеспрямовано депортує українських дітей на територію росії, щоб завдати якнавійдчутнішого удару по демографічній ситуації в Україні навіть після закінчення війни. Про це заявила пані посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс в інтерв’ю Армія Inform.

НАГАДУЄМО:

Нігерійській війсковій хунті Економічне об’єднання західноафриканських держав висунуло ультиматум