Китай «для захисту національної безпеки та інтересів» впроваджує обмеження на експорт обладнання для безпілотників. Контроль встановлюють для певних видів двигунів, комунікаційного обладнання, лазерів, систем боротьби з БПЛА. Про це повідомило у понеділок Міністерство торгівлі КНР.
Також КНР з 1 вересня вводить експортний контроль для дронів, які маючи злітну масу більше 7 кг дозволяють БПЛА перебувати в пльоті понад 30 хвилин, , які можуть стабільно працювати за температури понад 55°C, модулі передачі відео на відстань більше 50 км, а також обладнання для засобів боротьби з безпілотниками з радіусом постановки радіоелектронних перешкод понад 5 км.
БПЛА з подібними високими експлуатаційними характеристиками широко використовуються, зокрема, службами громадської безпеки в багатьох країнах Світу. Для продажу такого товару експортери повинні щоразу отримувати дозвіл від Мінторгівлі КНР.
http:///rumuniia-zbilshyt-transportuvannia-ukrainskoho-zerna-po-dunaiu-bloomberg/