Угорщина знову не ратифікувала заявку Швеції на вступ до НАТО

  Угорський парламент сьогодні фактично бойкотував позачергове засідання, яке скликали опозиційні партії для ратифікації заявки Швеції на вступ до НАТО, пише  Bloomberg. Члени правлячої партії Угорщини під головуванням прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, які мають більшість у дві третини голосів у парламенті, просто не з’явилися на засідання.

  Угорщина і Туреччина – два члени НАТО, які ще не ратифікували включення Швеції до складу Альянсу. Туреччина зняла свої заперечення на початку цього місяця після того, як Швеція пообіцяла новий план боротьби з курдськими сепаратистськими угрупованнями в цій північній країні.

  Тим часом уряд Орбана зайняв зовсім незрозумілу позицію. Вони заявили, що парламент ратифікує заявку на вступ до Швеції до НАТО тільки після того, як це зробить Туреччина. Офіційні особи так і не пояснили, в чому причині і чому Будапешт прив’язав свій графік до графіка Анкари.

  Парламент може схвалити включення Швеції до військового альянсу восени, заявив минулого тижня журналістам міністр кабінету міністрів Гергей Гуляс.

НАГАДУЄМО:

У Саудівській Аравії 30 країн планують обговорити встановлення миру в Україні, – The Wall Street Journal