Російська пропаганда почала виправдовувати нічний ракетний терор Одеси

  Ще починаючи з ночі, російські пропагандистські майданчики стали паралельно з публікацією відео ракетних ударів по Одесі, публікувати “виправдовувальні пояснення”, чому російські ракети прилітають по цивільними об’єктами.

  Різні “експерти” та якісь “свідки” з Одеси, а також вже добре відомі “поінформвані джерела з Туреччини” – всі “в однин голос” поширюють фейки, що це українці самі себе обстріляля і, мовляв, усі руйнування в Одесі – це через ракети ППО ЗСУ, які “відмовляли і цілеспрямовано падали” на житлові будинки.

  Чомусь, раніше українські ракети ніколи не відмовляли і, навіть, збивали КРМБ “Калібр” з ефективністю 80-90%, а тут раптом різко всі підряд почали “відмовляти і цілеспрямовано падати…”

  Цієї ночі, як і в попередні, росіяни застосували по Одесі змішану номенклатуру ракет, а саме: Х-22, П-800 “Онікс”, КРМБ “Калібр” та Іскандер-М/К. Про це “НОВА: новини ветарнів писала” у попередньому репортажі. 

Спасо-Преображенський кафедральний собор УПЦ МП в Одесі вранці 23 липня 2023 року

  Обстріл Одеси в ніч на 23 липня 2023 року показав наскільки “крива” точність у російських ракет. Наприклад, Х-22 може мати відхилення від мети до 500-600 метрів, а 2022 року в районі Дніпра її відхилення склало 2 км! Інші ракети, умовно “високоткові”, не кращі. Адже навіть високоточні “калібри” давали відхилення +/- 50 м.

  Останній рік виробництво російських ракет відбувається у авральному режимі і майже повністю відсутній процес технічного контролю. Ракети, які штампуються на конвеєрі, взагалі не перевіряються на роботу систем і можливі помилки. В результаті якість російських ракет стала погіршуватися – у того ж розхваленого “Калібру” середнє відхилення складає +/- 100-150 м.

 Ще в 2022 році в районі Білгорода місцеві жителі неодноразово знімали на відео, як ракети ОТРК “Іскандер”, що запускалися у бік Харківської області, вибухали одразу після пуску, або змінюючи траєкторію падали неподалік місця запуску.

  Тому потрібно чітко усвідомлювати, що застосування навіть умовно “сучасних” і умовно “високоткових” російських ракет – це застосування ракет із заздалегідь закладеними в них дефектами.

  Російське командування обстрілючи Одесу, добре знає про існуючі проблеми з їхніми ракетами. Вони чудово розуміють, що націлена на одеський порт ракета , з дуже високою ймовірністю може відхилитися і потрапити в житлові будинки мирних жителів або в архітектурні пам’ятки Одеси.

  Цей усвідомлений терор! Під кожен акт такого терору в російських пропагандистів є стандартна “відмазка” – “це українці самі себе обстрілюють неякісними ракетами ППО, які самі собою падають”… Хоча, про низьку якість саме російських ракет вже ходять легенди.

  Але навіть усвідомлюючи те, що після кожного такого удару, їм потрібно буде активізувати виправдувальну компанію, вони все одно продовжують бомбардувати місто. Навіть після цих жахливих руйнувань та жертв, у ніч на 23 липня, російські окупанти не зупиняться. Вони можуть узяти паузу, але вони не зупиняться!

  Кремль занадто сильно “затисли в куток”, щоб він припинив терор, через який намагаються пробити “вікно можливостей у Світ”. І те, що терор – це зараз їхній єдиний інструмент, – лише вказує на рівень їхньої “загнаності”.

  Тому – жодних поступок! Конвульсії ворога лише підтверджують, що саме в нас все йде за планом.

  Хоча, звісно, посилення ППО в Одесі не завадило б. Особливо тими зразками систем далекого радіусу дії, які не тільки змогли б збивати Х-22 і П-800 “Онікс”, а й “позапланово приземлювати” Ту-22М3 на місцях їхніх стрільб над Чорним морем, які розташовані всього за 100 км від узбережжя Одеси.


Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів”

Рost scriptum («після написаного»). У 2010 році  патріарх РПЦ гундяєв приїжджав до Одеси, щоб «освятити» Свято-Преображенський кафедральний собор. Також всі роки туди приїжджали депутати ОПЗЖ для фотосесії перед виборами. А сьогодні, 23.07.2023, о 02-32 туди прилетіли російські ракети. Якось, “символічно”.

НАГАДУЄМО:

В Одесі рашистська ракета влучила в Спасо-Преображенський кафедральний собор