Одеському воєнкому повідомили про підозру, але його місцезнаходження невідомо

  Головному одеському воєнкому Борисову Євгену Михайловичу повідомлено про підозру за трьома статтями — незаконне збагачення, самовільне залишення місця служби та ухиляння.

  Родина Борисова під час воєнного стану “наплегливою працею” змогла “заробити” на віллу в Іспанії та авто преміум класу, загальною вартістю в 151 млн грн.

  Сам Борисов у грудні минулого року понад 2 тижні “трохи не з’являвся на службі”, а потім на місяць виїхав за кордон і відвідав Молдову, Туреччину, Сейшельські острови та Іспанію.

  “Тепер йому загрожує до 10 років ув’язнення – на цей раз йому кінець”, – повідомили в ДБР. Схоже, що “поставлено завдання” зробити з нього «козла отпущєнія» та максимально покарати, щоб інші обібоялись.

  У НАЗК зявили, що впродовж трьох місяців промоніторять весь керівний склад всіх військкоматів нашої країни. Перевірять не тільки військкомів, а й їхніх родичів, водіїв, коханок, кухарок, — погрозливо заявив голова “Агентства” Одександр Новіков. Також триває перевірка ТЦК та їхніх «кабінетних» порушень.

  Президент Зеленьский зазначив, що за будь-яку спробу збагачення або приниження наших воїнів, буде сувора відповідальність. Буде суд, багато журналістів, СІЗО, вирок та в’язниця.

  Та є одне дуже суттєве “але” – Борисов Євген Михайлович зник. Скоріше за все просто виїхав за кордон. “Але його це не врятує!”, – переконують українські правоохоронці. “Міжнародний розшук та Інтерпол зроблять свою справу”, – заявили правоохоронці.

Це шоу має сподобаєтися всім!

   Отже, воєнком, який підозрюється у незаконному збагаченні на мобілізації у надзвичайно великих розмірах, просто і тихенько тікає з країни. І тут виникають запитання:

  •  а як він міг “без перешкод” перетнути державний кордон?,
  •  як могла людина, яка крім громадянства України, і маючи ще одне громадянство (або й кілька громадянств):
    а) потрапити на службу до ЗСУ?,
    б) опинитися на “ключовій посаді” в ЗСУ?,
    в) “непомітно” і протягом тривалого часу в умовах війни здійснювати злочини? (невже ніхто не бачив та “нічого такого” не помічав?),

  Та це вже готовий сценарій “новорічного серіалу” на який, навіть, гроші пану Горбунову вже виділили! Залишається лише сценарій докорінно “перезатвердити”.

Це шоу має сподобаєтися всім!

Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Одеський воєнком Борисов перебуваючи на посаді став доларовим мільйонером