Одеський воєнком Борисов перебуваючи на посаді став доларовим мільйонером

  Лише один колишній одеський воєнком Борисов незаконно збагатився на 188 млн гривень, повідомив голова Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков. Про це він розповів під час  брифінгу. 

  Олександр Новіков розповів, що зараз НАЗК та інші правоохоронці займаються перевіркою всього керівного складу територіальних центрів комплектування.

  В умоваї війни ” білий білет” коштує від $3 до $7 тисяч доларів США. І це тільки те, що вдалося встановити. В Одеській області “білих білетів” видано більше 10 000… Якщо порахувати – потягне на суму від $30 до $70 млн “американських гривень”. У Борисова “знайшли” всього 188 мільйонів гривень, що приблизно становить $5 мільйонів доларів.

  “Це фактично рекордний висновок встановлення фактів незаконного збагачення – 188 мільйонів. Навіть лише один об’єкт, куплений в Іспанії, коштує 3 млн 700 тисяч євро. Це 15 грудня минулого року, коли Україна щодня перебувала під обстрілами росіян. І таких об’єктів ще кілька – все вартістю від півмільйона євро”, – заявив голова НАЗК Новіков.

 Якщо воєнком Борисов збагатився лише на $5 млн доларів США, то виникає запитання – а по яким рукам розійшлися ще $65 мільйонів?

НАГАДУЄМО:

Схоже, союзники України бояться її перемоги, – Євген Дикий