В Одесі рашистська ракета влучила в Спасо-Преображенський кафедральний собор

  Боротьба рашистів зі школами, палацами культури та житлом мирних громадян України вийшла на новий рівень. З сьогоднішнього дня російські оккупанти розпочали боротьбу і з культовими спорудами, ймовірно, згадавши “заповіт Ілліча Передостаннього”, що “релігія – це упіум для народу”.

  Вночі ворог вдарив по Одеській області щонайменше 5-ма видами ракет (https://bit.ly/44V2dl9), запустивши загалом 19 ракет різних типів всіх і видів базування. Як повідомили у ОК «Південь», ворог застосував:
▪️ 5 крилатих ракет “Онікс” з берегового ракетного комплексу “Бастіон” (Крим);
▪️ 3 ракети Х-22 з літаків Ту-22МЗ з боку Чорного моря);
▪️ 4 ракети морського базування “Калібр” – імовірно з підводного човна теж з боку Чорного моря;
▪️ 5 крилатих ракет наземного базування “Іскандер-К” (запускалися з боку Криму);
▪️ 2 балістичні ракети “Іскандер-М” (Крим).

 Сили ППО ЗСУ знищили 9 повітряних цілей – 4 ракети “Калібр” та 5 ракет “Іскандер-К”.

   Під час чергової нічної рашистської ракетної атаки, окрім будинків мирних жителів, “денацифікації” зазнав Спасо-Преображенський кафедральний собор – один із символів сучасної Одеси. У міськраді підтвердили, що внаслідок удару по Одесі кафедральний собор чстково зруйновано.

  Тим, хто стверджуватиме, що це, можливо, випадковість, варто гадати, що рік тому після захоплення релігійної споруди під Святогірськом, рашистські “денацифікатори” влаштували “відхоже місце” в одному з куточків церкви, що належала до УПЦ МП.

  Станом на 05:25 відомо про одного загиблого, 19 людей поранено, серед них 4 дітей. За словами Кіпера, до лікарень міста госпіталізовано 14 осіб, з них троє  – діти.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 515 доба