Російських десантників перекинули на північний захід Білорусії

  Російських десантників перекинули на північний захід Білорусі для “участі в навчаннях”. Про це повідомив Інтерфакс з посиланням на Міноборони РФ. У спільних тактичних навчаннях також візьмуть участь і підрозділи білоруських ЗС. Для забезпечення десантування задіяно літаки Іл-76 ВКС Росії
 
  “12 листопада в рамках раптової перевірки бойової готовності Повітряно-десантних військ підрозділ російських десантників виконає практичне десантування на незнайомому майданчику приземлення на території Гродненської області Республіки Білорусь”, – заявила пресслужба Міноборони РФ.

  

   Навчання відбуваються саме в той момент, коли відбулося загострення міграційної кризи на кордоні Білорусі з країнами ЄС – Польщею, Литвою та Латвією. 

 

  Крім того, в минулі середу і четвер стратегічні ракетоносці Ту-160 ВКС Росії і російські бомбардувальники Ту-22М3 здійснили політ по периметру кордонів Білорусі з ЄС та Україною.

 

  У Міноборони РФ стверджують, що після десантування і відпрацювання спільних завдань російські десантники повернуться в пункт постійної дислокації на території РФ.