Пресслужба 61 окремої піхотної єгерської бригади внесла уточнення в попередню заяву

  13 жовтня 2021 року пресслужба  61 окремої піхотної єгерської бригади, на своїй сторінці в Facebook, розмістила “звернення до ЗМІ”, у якій поінформувала, що всі спроби осіб, “які можуть маскуватися під мігрантів, не потраплять на територію України. Вони просто будуть знищені нашими підрозділами”.  

 

   Після того, як російські пропагандистські ЗМІ почали розганяти хвилю кровожерливості українських військових (на фото), пресслужба 61 окремої піхотної єгерської бригади на своїй сторінці в Facebook роз’яснила, що мова йде не про знищення мирних громадян чи мігрантів, а саме про “диверсійно розвідувальні групи противника”, для боротьби з якими і  створений даний військовий підрозділ.

 

  Нагадуємо, що після добудови газогону Північний потік-2, Кремль перейшов до активних дій проти країн заходу з метою змусити їх погодитися на анексію Криму, зняти з РФії санкції та припинити моральну та матеріальну підтримку України, яка вже восьмий рік протистоїть російській військовій агресії.

 

  Крім “коливання ціни” на газ напередодні опалювального сезону, Кремль, після підписання “необхідних документів” про приєднання Білорусії до РФії, вирішив направити до ЄС потік мігрантів через Білорусію. Наразі цей потік намагаються стримувати правоохоронці та війська Литви та Польщі.

 

  Коли стало зрозумілим, що “сходу” прорвати кордон не вийде, почали розглядати “інші варіанти”. Так, “деякі” політичні діячі Німеччини озвучили ідею розміщення біженців, які прямують до Німеччини, в Україні.