У Лондоні намагаються уникнути “випадкової” війни з Москвою

  Начальник штабу оборони Великобританії генерал Нік Картер заявив про наростаючу кризу у відносинах між країнами Заходу та Російською Федерацією. В Лондоні непокоються через можливість “випадкової” війни та намагаються її уникнути. Про це пише Express.

 

  За словами Картера, криза у відносинах є більш напруженішою та серйознішою, ніж за часів Холодної війни. Це може призвести до відкритого конфлікту через будь-яку “випадковість”. Водночас конкуренція між державами веде лише до посилення такої напруженості.

 

  “Ми повинні бути обережні, не повинні допустити, щоб войовничий характер деяких наших політиків поставив їх у становище, коли ескалація конфлікту призведе до помилок”, – заявив генерал.

 

  Ймовірно, що приводом для занепокоєння Британії можливістю “випадкової” війни стала міграційна криза на кордоні Польщі та Білорусі. Заява пролунала після того як у ніч на 13 листопада білоруські військові намагалися прорвати огорожу на кордоні з Польщею. Саме після тієї ночі біля кордону в лісі виявили тіло загиблого мігранта з Сирії.