На автотрасі “Таврида” згорів БТР-82 (ВІДЕО)

  У понеділок, 17 січня 2022 року, на окупованому Російською Федерацією Кримському півострові, під час руху російської військової колони по автотрасі “Таврида” загорівся один БТР-82 (ВІДЕО).

 

  «О 12:35 надійшло повідомлення про займання БТРу, який прямував у колоні. До 12:55 пожежу було повністю ліквідовано. Загиблих та постраждалих немає», – повідомили у місцевій прес-службі ГУ МНС.

 

  Самознищення російськими військовими власної бронетехніки відбулося в районі села Ароматне (Білогірський район, АРК). Зі слів очевидців, колона військової техніки рухалася в напрямку Керчі, коли один з бронетранспортерів раптом охопило полум’я.

 

  Судячи з того, що особовий склад спостерігає за процесом горіння БТРу на відстані , та ще й сховавшись за «бортовим» КАМАзом, можна допустити, що російські військові не виключали можливості детонації боєприпасів, які знаходилися в БТРі.

 

  На анексованому українському Кримському півострові росіяни розпочалися військові навчання за участю берегових протикорабельних ракетних комплексів “Бал” та “Бастіон”. Про це 14 січня 2022 року повідомило Міноборони РФ. До навчань залучено близько 50 одиниць військової та спеціальної техніки.